home mail

 

PAKALPOJUMI

 

 

canon_1.jpg

►RAŽOŠANA

Mūsu firma piedāvā dažāda veida izstrādājumus no organiskā stikla un cita veida materiāliem. Šobrīd SIA „ANGARS” produkcija tiek ražota ar mūsdienīgām iekārtām, kas ļauj konkurēt un pilnveidot produkcijas klāstu, kā arī tiek investēts jaunās ražošanas iekārtās. Uzņēmuma pakalpojumu klāsts balstās uz individuālu pieeju katram klientam, tas ir, izgatavo produkciju pēc konkrētām klientu vēlmēm un vajadzībām.

 

 

 

 

 

  angars 3d_1.jpg
►FRĒZĒŠANA

Frēzēšana sarežģītu formu izgriešanai organiskam stiklam, akrilam, plastmasai, kokam, finierim u.c. materiāliem. Frēzēšanas mašīnām ir iespējas veikt griešanu un gravīru uz dažādiem materiāliem. Gravējamo zīmju izmēri ir no 0,5 mm līdz galda izmēriem - 3050 x 1520 mm.

 

 

 

 

 

 

 

lauva_1.jpg

►LĀZERGRIEŠANA

Lāzergriešana tiek veikta uz darba mašīnas "Laser Pro". Iespējama ir griešana tādiem materiāliem kā organiskais stikls, plastmasa, kartons, papīrs... Jebkuras pakāpes konfigurācijas.

Darbības laukums lāzermašīnai - 960 x 610 mm. Ir iespējams strādat arī ar gargabalu sagatvēm, kuru izmēri ierobežoti 960 mm platumā.

 

 

 

 

 

 

  

gravesana_1.jpg

►LĀZERGRAVĒŠANA

Lāzergravieris  "Laser-Pro" ļauj veikt gravēšanu ar maksimālu precizitāti un kvalitāti uz dažādu veidu materialiem (organiskā stikla, plastmasas, koka, metala, stikla, papīra u. c.).

 Priekšmeti var būt ar dažādu formu ar gravēsanas virsmu plaknes veidā, cilindrveidā vai apļveidā.
 
Gravēšanas procesā ar lāzera staru tiek noņemta materiāla virsējā kārta un gravējums iegūst matētu toni. Lāzergravēšanai pateicīgas ir krāsota metāla virsmas, kur gravējuma rezultātā kļūst redzams izstrādājuma materiāls.
 

 Gravējamo priekšmetu izmēri aprobežojas ar lāzermašīnas darba virsmu - 960 x 610 mm. Ir iespēja strādāt arī ar gargabalu sagatavēm platumā līdz 960 mm.

 

 

 

2.jpg

►DIMANTA PULĒŠANA

Pulēšanas iekārtas ir paredzētas akrila pulēšanai ar augstu kvalitāti un precizitāti. Iespējams iegūt pulētu vai matētu materiāla virsmu. Pulēšanas iekārta ir aprīkota ar elektronisku leņķa uzstādīsanu, leņķa grādu skalas amplitūta ir no -5° līdz 60°.

 

 

 

 

 

 

 

 

melns.jpg►TERMISKĀ VAKUMA FORMĒŠANA                   

Dažādu plastikāta izstrādājumu ražošanā tiek izmantota vakuma formēšana. Pirmkārt tiek izgatavota matrica uz kuras iespējams veikt vakuma formēšanu, matricu izgatavo no dažāda veida materiāliem, kā piemēram- mdf,alumīnijs, finieri u .c. Izmaksas atkarīgas no matricas izgatavošanas sarežģītības, tāpēc tāmei nepieciešami rasējumi(skices), daudzumi un prasības pret izstrādājumu. Pēc matricas izgatavošanas veic vakuma formēšanu, izvēlētais plastikāts pieņem matricas formu.

 

 

 

 

 

dun_cis.jpg

►3D FRĒZĒŠANA

3 koordinātu( x, y, z ) sistāma frēzēšanas iekārtām ļauj trīsdimensiālu materiāla apstrādi-gravēšanu, frēzēšanu. Iespējams apstrādāt lokšņu materiālus un cita veida formas materiālus. Iekārta ļauj apstrādāt materialu ar maksimālo augstumu līdz 260mm.

 

3D formas:

Formas izgatavo priekš termiskās vakuma formēšanas, dažāda veida izkārtnēm - norādēm, reklāmas un interjēra priekšmetiem.

 

 

 

 

Graphic2_.jpg►FIGŪRU IZGRIEŠANA no putuplasta un citiem materialiem

Putuplasta griešana tiek veikta ar Firmas CONER ThermoCut termisko ploteri, kas tiek vadīts ar datora palīdzību, kurā tiek izmantota hromaniķeļa reostata stieple, kura tiek karsēta aptuveni līdz 8000C grādu temperatūrai.

Iespējams izgatavot  telpisko reklāmu, dažada veida izkārtnes, dekorācijas,logotipus un izgatavot arhitektūras elementus. Vieglu un izturīgu materiālu izmantošana atļauj īstenot visradošākus un izsmalcinātākus projektus. Materiālu izgriešanu veic ar iepriekš uzdotiem parametriem. Pateicoties profilētai stieplei un rotējoša galda izmantošanai, ploteri Thermo Cut ļauj iegūt trīsdimensiju efektus, piemēram: skrūves, mainīga profila griežamos blokus, iedobumus.

 

 

laiva__.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Plastmasas remonts
     Priekšējo un sānlukturu remonts
     Priekšējo lukturu reflektoru izgatavošana
     Ekskluzīvo lukturu izgatavošana
     Priekšējo lukturu stikla pārklājuma atjaunošana
     Radiatoru remonts
    Solāriju stikla izgatavošana Stiklu ražošanas izmaksas pdf

 

 

 

Copyright © 2005-2008 Angārs SIA. All Rights Reserved