home mail

 

TEHNOLOĢIJAS

 

 

Meca_3015.jpg Frēzēšanas izgriešana

Sarežģītu formu izgriešana dažādu veida materiāliem - organiskam stiklam, plastmasai, kokam, finierim u.c. materiāliem. Frēzēšanas mašīna "MECASIGN 3015" universālo īpašību dēļ  spējam veikt griešanu un gravīru uz dažādiem materiāliem. Gravējamo zīmju izmēri ir no 0,5 mm līdz galda izmēriem - 3050 x 1520 mm.

 

3 koordinātu( x, y, z ) sistēma frēzēšanas iekārtai ļauj trīsdimensiālu materiālu apstrādi-gravēšanu, frēzēšanu. Iespējams apstrādāt lokšņu materiālus un cita veida formas materiālus. Iekārta ļauj apstrādāt materiālu ar maksimālo augstumu līdz 230mm.

 

 3D formas:
 
Formas izgatavo priekš termiskās vakuma formēšanas, dažāda veida izkārtnēm - norādēm, reklamas un interjēra priekšmetiem.

 

 

  

3D.jpg

Frēzēšanas izgriešana

Sarežģītu formu izgriešana dažādu veida materiāliem - organiskam stiklam, plastmasai, kokam, finierim u.c. materiāliem. Ar frēzēšanas mašīnu iespējams veikt griešanu un gravīru uz dažādiem materiāliem. Gravējamo zīmju izmēri ir no 0,5 mm līdz galda izmēriem - 3050 x 1520 mm.

3 koordinatu( x, y, z ) sistema frēzēšanas iekartai ļauj trīsdimensiālu materialu apstrādi-gravēšanu, frēzēsanu. Iespējams apstradāt lokšņu materiālus un cita veida formas materiālus. Iekārta ļauj apstrādāt materialu ar maksimalo augstumu līdz 230mm.

3D formas:

 
Formas izgatavo priekš termiskās vakuma formēšanas,dažāda veida izkārtnēm - norādēm, reklamas un interjēra priekšmetiem.

 

 

 

 

STRIEBIG_COMPACT.jpg

Vertikāla ripzāģmašīna 

Lielformātu plātņu (skaidu plātņu, plastikātu) ripzāģmašīna. STRIEBIG garantē precizitāti un kvalitāti materiālu griešanā.

Maksimālais lokšņu izmērs: 4600x2200x60 мм

 

 

 

 

 

  

pulesana.jpg

Bermaq  pulēšanas iekārta

BERMAQ pulēšanas iekārta ir paredzēta akrila pulēšanai ar augstu kvalitāti un precizitāti. AMI modelis ir aprīkots ar elektronisku leņķa uzstādīsanu, leņķa grādu skalas amplitūta ir no -5° līdz 60°.

 

 

 

 

Tehniskā specifikācija :  

  

  • darba galda garums 2000 mm
  • maksimalais augstums 100mm
  • iegriezuma dziļums 0,05 - 4,00 mm

 

 

   

AMT.jpg

AMT dimanta pulēšanas iekārta

AMT dimanta pulēšanas iekārta ir paredzēta akrila pulēšanai ar augstu kvalitāti un precizitāti, kas paredzeta mazākām detaļām.

 

 

 

 

 

 

Tehniskā specifikācija :

  • darba galda platums 250 mm
  • darba galda garums 700 mm
  • augstums 143,5 mm
  • sagataves maksimalais resnums 35 mm
  • iegriezuma dziļums 0,5 mm
  • maks/min leņķis no 3° līdz 60°

 

 

Graphic2.jpg

Lāzergriešanai un gravēšanai izmantojam firmas Laser-Pro lāzerus Spirit GX 60 wat un Spirit GE 60 wat. Izmantojot lāzergriešanas tehnoloģiju, ir iespējams izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no organiskā stikla, plastmasas, kartona, papīra un citiem materiāliem ar ļoti augstu precizitāti bez speciālu palīgierīču iepriekšējas izgatavošanas, kas padara šo tehnoloģiju unikālu un konkurētspējīgu ražošanas izmaksu, ātruma un kvalitātes ziņā. Darbības laukums lāzermašīnai - 960 x 610 mm. Ir iespējams strādat arī ar gargabalu sagatvēm, kuru izmēri ierobežoti 960 mm platumā.

 


Lāzergravēšanai var būt dažādu formu ar gravēšanas virsmu - plaknes veidā, cilindrveidā vai apļveidā.

Gravējamo priekšmetu izmēri aprobežojas ar lāzermašīnas darba virsmu - 960 x 610 mm. Ir iespēja strādāt arī ar gargabalu sagatavēm platumā līdz 960 mm.

 
 

 

  

  

IMG_4014.jpg

Termiskā vakuma formēšana

Dažādu plastikāta izstrādājumu ražošanā tiek izmantota vakuma formēšana. Pirmkart tiek izgatavota matrica uz kuras iespējams veikt vakuma formēšanu, matricu izgatavo no dažāda veida materialiem, kā piemeram- mdf,alumīnijs, finieri u .c. Izmaksas atkarīgas no matricas izgatavošanas sarežģītības, tāpēc tāmei nepieciešami rasējums(skices),daudzumi un prasības pret izstrādajumu. Pēc matricas izgatavošanas veic vakuma formēšanu, izvēlētais plastikāts pieņem matricas formu.
 

Piedāvājam  (1900*900*500mm) plastikas izstrādājumu ražošanu, izmantojot termoformēšanas metodi.

Ražojam dažāda veida izstrādājumus :

Preču paliktņus ,stendu detaļas, dažādas formas reklāmas materiālus un daudz cita veida izstrādājumus.

 


 

  

 

Pro_120.jpg

Termisks ploteris

Firmas CONER ThermoCut termisko ploteri, kas tiek vadīts ar datora palīdzību, kurā tiek izmantota hromaniķeļa reostata stieple, kura tiek karsēta aptuveni līdz 8000C grādu temperatūrai.
Iespējams izgatavot  telpisko reklāmu, dažada veida izkārtnes, dekorācijas,logotipus un izgatavot arhitektūras elementus. Vieglu un izturīgu materiālu izmantošana atļauj īstenot visradošākus un izsmalcinātākus projektus. Materiālu izgriešanu veic ar iepriekš uzdotiem parametriem. Pateicoties profilētai stieplei un rotējoša galda izmantošanai, ploteri Thermo Cut ļauj iegūt trīsdimensiju efektus, piemēram: skrūves, mainīga profila griežamos blokus, iedobumus.

Copyright © 2005-2008 Angārs SIA. All Rights Reserved